ÇALIŞKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
Haber
19 Temmuz 2021 - Pazartesi 13:40 Bu haber 1146 kez okundu
 
ÇALIŞKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI
SİYASET Haberi
ÇALIŞKAN’DAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Kurban bayramı vesileyle tebrik mesajı yayınladı.

Bayramların önemini vurgulayan Başkan Çalışkan, “Bayramlar kardeşlik duygusunun zirveye çıkmasına, birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olan özel günlerdir. Manevi duyguların yoğun hissedildiği bu günlerde paylaşma ve yardımlaşma ruhunun ortaya konulduğu Kurban Bayramını en iyi şekilde değerlendirerek, kötülüklerden uzaklaşarak, iyiliği ve doğruluğu yaşatarak bugünlerimizi yaşamalıyı

Geçen sene korona virüs tedbirleri nedeniyle ziyaret edemediğimiz akrabalarımız, komşularımız ve yakın çevremizi ziyaret ederek gönüller kazanarak yüzlerindeki tebessüme vesile olmalıyız” dedi.

İsrail’in Mescidi-i Aksaya yaptığı saldırıya değinen Başkan Çalışkan, “Her bayramı Müslümanlara zehir etmek isteyen Siyonist işgalciler bu bayramda da boş durmayarak Müslümanların mabedine saldırı haberlerini üzülerek öğreniyoruz. Kurban Bayramının arefe gününde Mescid-i Aksa’ya saldırılar düzenleyen Siyonist İsrail’i şiddetle lanetliyorum. Bu yaşanan olaylar karşısında Mescid-i Aksa’yı savaş alanına çeviren Siyonistlere karşı İslam ülkelerinin birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğu bir kez daha ortaya çıkmıştır” dedi.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyorum. Bu mübarek günlerin alem-i İslam’a birlik ve beraberlik getirmesini, akan kan ve göz yaşının durmasını, huzur ve barış getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇALIŞKAN’DAN, KURBAN, BAYRAMI, MESAJI,
Yorumlar
Haber Yazılımı