Gelecek Partisinden yerel medya atağı
Haber
28 Ekim 2021 - Perşembe 10:18 Bu haber 574 kez okundu
 
Gelecek Partisinden yerel medya atağı
SİYASET Haberi
Gelecek Partisinden yerel medya atağı

Genel Başkanı olduğu AK Parti Genel Başkanlığı ve milletin iradesiyle seçildiği Başbakanlık görevlerinden AK Parti içine çöreklenmiş menfaat gruplarının darbe niteliğindeki girişimiyle uzaklaştırıldıktan sonra hakikatleri haykırmaya devam etmesi nedeniyle ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edilen ve bunun üzerine istifa ederek ülkesine ve insanına hizmet ideallerinden ödün vermeyip son derece yetkin ve vatansever kadrolarla yoluna devam eden Ahmet Davutoğlu’nun kurduğu Gelecek Partisi birçok konuda olduğu gibi medya alanında da önemli ilklere imza atmaya devam ediyor.

Son olarak, Türkiye’de neredeyse 85’i kamu kaynakları kullanılarak iktidarın-AK Partinin- kontrolüne geçen konvansiyonel- yaygın medya tekelini kırıp, halkın gerçeklerden direkt haberdar olmasını sağlamak üzere Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve İletişim Başkanı Mustafa Mente öncülüğünde oluşturulan Yerel Medya Koordinatörlüğü biriminin devreye girmesi Türkiye’de umudun hala canlı olduğu şeklinde değerlendiriliyor.

Gelecek Partisi İletişim Başkanlığı Medya Ofisi-Yerel Medya Koordinatörlüğü faaliyete geçtiğini şu sözlerle basın mensuplarına duyurmuştu;

‘’Kıymetli medya mensubu dostumuz;Ülkemizde güçlü demokrasi, refah ve fırsat eşitliği, hukuk ve adaletin mutlak tesisi, israf ve yolsuzluklara son vermek hedefleriyle Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu öncülüğünde kurulan Gelecek Partisi, mensubu olduğunuz yerel basın-yayın organlarını ileri derecede önemsemektedir. Bunun gereği olarak da, Türkiye siyasetinde bir ilk olmak üzere Gelecek Partisi İletişim Başkanlığı bünyesinde sizlerle direkt ve sürekli bilgi akışını sağlamak üzere Yerel Medya Koordinatörlüğü birimini devreye almıştır.

Kıymetli dostumuz; Yerel Medya Koordinatörlüğümüz Genel Başkan Ahmet Davutoğlu başta olmak üzere diğer parti yetkililerimizin ülkemizi, bölgenizi ve ilinizi ilgilendiren etkinlik ve açıklamalarını haber akışlarınızda  kullanabileceğiniz şekilde sizlerle paylaşmayı ve aynı zamanda sizlerin de gerek yerel yayıncılık alanında ve gerekse bölgenizde yaşadığınız her türlü genel sıkıntı ve sorunlarınızı bizlere rahatlıkla iletmenizi amaçlamaktadır. Tüm düşünce, talep ve önerileriniz ilgili birimlerimizce dikkatle değerlendirilecektir.

Kıymetli dostumuz; Yerel Medya koordinatörlüğümüz e-mail dışında sizinle telefon aracılığıyla da en kısa sürede irtibat kuracak ve sizlerin direkt erişimine sürekli açık olacaktır. Dilek ve beklentimiz karşılıklı ilk elden iletişim ve etkileşimle ülkemizin ve illerimizin sağlıklı yönetim ve gelişimine katkılar sağlamaktır. Gelecek Partisi iletişim Başkanlığı Medya Ofisi bu anlamda ve kısa zamanda ülkemizdeki yerel medya organları ve mensuplarının Ankara’daki yuvası olmayı arzulamaktadır.

Bu vesileyle çalışmalarınızda hayırlı başarılar diliyor, içten saygı ve selamlarımızı sunuyoruz.’’

Kaynak: Editör:
Etiketler: Gelecek, Partisinden, yerel, medya, atağı,
Yorumlar
Haber Yazılımı