JEAN D’ARCEL ESTETİK VE GÜZELLİK SALONU
Haber
19 Şubat 2017 - Pazar 12:54 Bu haber 5380 kez okundu
 
JEAN D’ARCEL ESTETİK VE GÜZELLİK SALONU
Güzellikte mucizevi sonuçların adresi:
SAĞLIK-YAŞAM Haberi
JEAN D’ARCEL ESTETİK VE GÜZELLİK SALONU

 

ADANA- Adana’da kendini her zaman güzel görmek isteyenler için açılan Jean D’Arcel Estetik ve Güzellik Salonu, yeni nesil cihazlar ve gençleştirme yöntemlerinde kullandığı Avrupa ürünlerle müşterilerin beğenisini kazanıyor. Kadınlar, estetik salonundan ‘güzelliklerine güzellik’ katarak ayrılmanın keyfini yaşıyor.

CİHAZLAR İTALYAN, ÜRÜNLER AVRUPA

İşyeri sahibi Fulya Sarıdoğan, kadınların kendini her an doğal ve güzel hissetmelerine yardımcı olmak için çalıştıklarını söyledi. Yeni kadroları, İtalyan patentli yeni nesil cihazları ile Avrupa menşeli ürünleri kullanarak her cilt için en iyi sonucu aldıklarını kaydeden Sarıdoğan, estetik ve güzellikte aşama kaydetmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi. Salona gelen müşterilerin her zaman gülen bir yüzle ayrılmasını önemsediklerine dikkat çeken Fulya Sarıdoğan, “Kırışık tedavisi ve cilt gençleştirmede yeni nesil cihazlarla mucizevi sonuçlar alıyoruz” dedi.

İNCELMEK ARTIK GARANTİLİ

Sarıdoğan, istenmeyen tüylere 3 farklı lazer epilasyonla son verdiklerini belirterek, ayrıca dolgu, botox, ozon terapi, bölgesel incelme, kimyasal peeling, leke tedavisi, kalıcı makyaj ve kırışık tedavisi yaptıklarını anlattı.

Son zamanlarda özellikle beslenme alışkanlıklarından kaynaklanan sebeplerden dolayı bazı kadınlarda bel çevrelerinde yağlanma görülebildiğine dikkat çeken Fulya Sarıdoğan, ‘zayıflama garantili’ uyguladıkları bir yöntemle 6 ile 10 seansta 2 ile 8 cm. incelme sağlayabildiklerini vurguladı.

10 DAKİKADA ÇİZGİLERDEN KURTULUN

Sarıdoğan, cilt gençleştirme için akne tedavisinin yanı sıra, çizgi gözenek, ozon terapi, kimyasal peeling, leke tedavisi ve kırışık tedavisi uyguladıklarını kaydetti. Sarıdoğan, özellikle göz kenarında oluşmuş kırışıklıklar, alın, kaş ortası ve boyun çizgilerinin azaltılması ile kaş kaldırma ve terleme sorunlarında da uygulanan botoks-dolgu işlemini de isteyenleri için 5-10 dakikalık bir sürede gerçekleştirebildiklerini anlattı.

MEYVE ASİTLERİ İLE GENÇLEŞİN

Sarıdoğan, Estetik ve Güzellik Salonu’nda yapılan diğer yöntemleri ise şöyle anlattı: “Cilt gençleştirme, kırışıklık tedavisi ve leke tedavisinde ozon terapi kullanılabiliyor, 30 dakikada bu işlemi yapabiliyoruz. Meyve asitleri ile yapılan kimyasal peeling de rağbet görüyor. Cilt gençleştirme ve lekesi olanlara yönelik işlem için 15 dakika gerekiyor, 2-3 haftada bir tekrarlanıyor. Kaş, dudak ve göz çevresini belirginleştirmek isteyenlere 3-5 yıl kalıcı olmak koşulu ile ‘kalıcı makyaj’ uyguluyoruz, bu da bir tür dövme yöntemin. Bölge sayısına bağlı olarak 1-2 saat içinde gerçekleştiriyoruz.”

BOTOKS UZMANI İSTANBUL’DAN GELİYOR

Ayfer Yılmazcan’ın “Jean D’Arcel Estetik ve Güzellik” adıyla hizmete açtığı merkezlerden İstanbul, Mersin ve Adana’da 2’şer, İskenderun’da 1 merkez bulunuyor. Fulya

Sarıdoğan, güzelleşmek isteyen hanımların kendilerini her zaman rahat ve huzurlu hissetmeleri gerektiğini anlatarak, “Güzelleşeyim derken kalitesiz ürünler ve bilgisiz kişilerce uygulanan yöntemlerle sağlığınız elden gitmesin” uyarısında bulundu. Jean D’Arcel Estetik ve Güzellik Salonu’nda dolgu botoksunu alanında uzman İstanbul’dan gelen Dr. Aysel Can yapıyor. Salon, merkez Seyhan ilçesi Güzelyalı mahallesi Turgut Özal Bulvarı Kısacık apartmanında hizmet veriyor. 

Kaynak: (EGM) - EGEMEN ÖZEL Editör:
Etiketler: Güzellikte, mucizevi, sonuçların, adresi
Yorumlar
Haber Yazılımı