SARIÇAM’DA ARTIK KEYİFLE YAŞAYABİLİRSİNİZ
Haber
12 Ekim 2020 - Pazartesi 15:00 Bu haber 535 kez okundu
 
SARIÇAM’DA ARTIK KEYİFLE YAŞAYABİLİRSİNİZ
Sarıçam Belediyesi MHP’li Meclis Üyesi Arzu Tatlı Büyüknacar:
SİYASET Haberi
SARIÇAM’DA ARTIK KEYİFLE YAŞAYABİLİRSİNİZ

 

Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi MHP’li Arzu Tatlı Büyüknacar, Adana’nın en hızlı dönüşüm yaşayan ilçelerinden birinin Sarıçam olduğunu söyledi. 
Büyüknacar, gazetemizi ziyaret ederek, kurucumuz Hakan Denizli ile görüştü. Büyüknacar, buradaki konuşmasında, ilçenin şehrin gelişimine açık olmasına rağmen yıllarca göz ardı edildiğini hatırlatarak, milletin MHP’li bir belediye başkanına görev vermesiyle bahtının da açıldığını anlattı. Büyüknacar, Belediye Başkanı Bilal Uludağ’ın ikinci dönemdir seçildiğini ve o günden bu yana, hayata geçirdiği projelerle ilçenin değişim ve dönüşümüne büyük katkı sağladığına vurgu yaptı. 
Sarıçam’ın imar planlarının 1 milyonluk nüfusa göre tasarlandığını ve ilçenin kuzeyinden güneyine, doğusundan batısına kontrollü büyümesinin sağlanmasının amaçlandığını kaydetti. Sarıçam’ın her geçen gün artan nüfusuna rağmen bu nüfusu omuzlayabilecek her türlü altyapıya sahip olduğunun altını çizen Büyüknacar, “Yaşanabilir kentler oluşturmak her geçen gün daha büyük önem kazanıyor. Bugün vatandaşın alışverişe, işine, bir semt pazarına daha kolay ulaşmaya ayrıca spor yapmaya, bisiklet sürmeye, araç kullanmaya, değişik kurslarda eğitim görmeye, iş bulmaya her zamankinden daha fazla ihtiyacı var. Sarıçam Belediye Başkanımız Bilal Uludağ da Sarıçam’a seçildiğinden bu yana halkın birebir ihtiyacı olan bu ve benzeri her konuyu büyük bir dikkat ve titizlikle ele alarak sonuç alıncaya kadar takip ediyor. Başkanımızın mücadeleci kişiliğini vatandaş da çok hoş karşılıyor” ifadelerini kullandı. 
Sarıçam Belediyesi’nin MHP’li bir meclis üyesi olarak ilçenin tüm sokak ve mahallelerinde büyük bir keyifle gezebildiklerini anlatan Büyüknacar, bu konuda Başkan Uludağ’ın yaptığı çalışmaları kendilerine referans yaptıklarını sözlerine ekledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SARIÇAM’DA, ARTIK, KEYİFLE, YAŞAYABİLİRSİNİZ,
Yorumlar
Haber Yazılımı