Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Sorumluluklarını bilen biri olmak size daha ilerleme imkanı tanıyacaktır. Kendinize hedefler ve kurallar koyabilirsiniz. Net bir tutum içinde olduğunuz için üstlerinize beklenti ve düşüncelerinizi aktarmak zor olmayacaktır. Fark ediliyorsunuz.
Boğa
Hayattan keyif almanızı sağlayacak işleri hayatınıza devamlılık kazandıracak işlerle değiştirebilirsiniz. Neye inandığınız kadar onun için ne kadar disiplinli çalıştığınız da önemli olacaktır. Hakkınızı aramak konusunda hırsınıza kapılmak yerine bunu doğru yollarla halletmeye çalışmalısınız.
İkizler
Elinizdeki imkanları hakkıyla kullanıp kullanmadığınızı düşünebilirsiniz. Bu düşüncelerin ışığında neler yapabileceğinizi hem kendinize hem de çevrenize göstermeniz mümkün olacaktır. Zamanınızı faydalı işlere harcamak konusunda planlarınızı daha görünür hale getiriyorsunuz.
Yengeç
İlişkiler konusu sizin için aydınlanıyor. Bugün ne istediğinizi daha iyi bilebilir ve buna hizmet eden, etmeyen her şeyi ayıklayabilirsiniz. Tavırlarınız ve duruşunuzla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz.
Aslan
İş hayatınızı ilgilendiren konular sizin için soru işareti olmaktan çıkabilir. Fedakarlıklarınızın ve hazırlıklarınızın karşılığını almak adına iyi bir gündesiniz. Yeni bir düzen kurmaya hem işinizden hem de beslenme, yaşama alışkanlıklarınızı değiştirmekle başlıyorsunuz.
Başak
Duygusal konularda adapte olmakta zorlandığınız her şeyin çözümünü bulabilirsiniz. Daha somut ve gerçek hikayelerin peşine düşebilirsiniz. Bu da size ciddi birliktelikler akar uzun vadeli maddi olanakları değerlendirme konusunda şanslı hale getiriyor. Görünmek motivasyonunuzu yükseltiyor.
Terazi
Kendinizi ait hissettiğiniz yer ve aile konusu kafanızda net bir şekil alıyor. Aile kurmak, ev sahibi olmak gibi tamamen size ve sizin isteklerinize göre şekillenen gündemlerin içine girebilirsiniz. İlginizi çekem alım satım işlemlerinde maddi durumunuzu ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurmalısınız.
Akrep
Çevrenizle olan iletişiminizin önemli ve dikkatli olacağı bir gündesiniz. Gözlem yeteneğiniz hem arkadaş çevresi hem de iş seçimi konusunda size ipuçları verebilir. Fikirleriniz ve yaptığınız işlerle insanların dikkatini çekiyorsunuz, mesafelerin dozunu iyi ayarlamanızda fayda var.
Yay
Yaptığınız işlerin size geri dönüşlerini alabilirsiniz. Bu da sizi konuşulan ve aranan kişiler arasına sokacaktır. Maddi beklentileriniz karşılanmaya başlıyor. Kurduğunuz disiplini ve iş ağını sıkı tutmalı, istikrarlı bir şekilde ilerleyeceğiniz planlar yapmalısınız.
Oğlak
Motivasyonunuz ve enerjiniz bugün her zamankinden daha başka olabilir. Hayatınızı değiştirmek, geliştirmek için ihtiyacınız olan her şeye erişebilirsiniz. Çünkü gerek dış görünüşünüz gerekse davranışlarınızla çevrenizin ilgi odağı haline geliyorsunuz.
Kova
Değişmesi ve bitmesi gereken her şeyi daha net görüyorsunuz. Size kimin faydasının kimin zararının dokunduğunu anlayacağınız bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlar konusunda yeni kriterler belirleyebilir, hem iç dünyanızda hem de günlük yaşamda size iyi gelecek işlerin planlarını yapabilirsiniz.
Balık
Düşüncelerinizin ve hayallerinizin size getirilerini fark edebilirsiniz. Size olumlu ve kalıcı sonuçlar getirmeyen işlerle ilgilenmeyi bırakabilir, hedeflerinizi revize edebilirsiniz. Sosyal çevrede dikkatleri üzerinize çekebilir, disiplininiz ve olaylara bakış açınızla birçok kişiye örnek ve ilham olabilirsiniz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.