ELİF ŞAKAR’IN “HERKES ÇIPLAK” KİTABI YAKINDA ÇIKIYOR
Haber
08 Kasım 2021 - Pazartesi 10:16 Bu haber 741 kez okundu
 
ELİF ŞAKAR’IN “HERKES ÇIPLAK” KİTABI YAKINDA ÇIKIYOR
KÜLTÜR-SANAT Haberi
ELİF ŞAKAR’IN “HERKES ÇIPLAK” KİTABI YAKINDA ÇIKIYOR


 

 

Elif Şakar’ın geçmişin gölgesinde çalkantılarla sürüklenen hayatından sıyrılıp, kaybettiği benliğini bulmaya çalışan bir kadının yaşamına odaklandığı ilk kitabı; “Herkes Çıplak” İnkılâp Kitabevi etiketiyle yakında raflarda yerini alacak.

Türkiye’nin ilk özel radyosu Genç Radyo kurucularından, radyo ve televizyon programcılığının yanı sıra çeşitli dergilerde öyküler ve deneme yazıları yazan, yazar Elif Şakar’ın yaşamı boyunca baskıyla büyütülmüş olan otuzlarının sonunda evli bir kadının hikayesini anlattığı gerilim dolu ilk kitabı; “Herkes Çıplak” İnkılâp Kitabevi etiketiyle raflarda yerini almaya hazırlanıyor. 

Roman, evliliğinde sorunlar yaşayan ve bir gün dayanma sınırı aşıldığında her şeyi bırakıp kendini bulmak için yola koyulan Nazlı’nın hikâyesine odaklanıyor.

Ünlü yazar Mario Levi’nin edebiyat yolculuğunda Elif Şakar’ı cesaretlendirmesi sonucu yazdığı romanı “Herkes Çıplak”, yaşanmışlık kokan kelimelerin arasında bir suçlu ararken kendinizi bulacağınız ve beklenmedik sonunu uzun süre hafızanızdan silemeyeceğiniz ilk roman… 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ELİF, ŞAKAR’IN, “HERKES, ÇIPLAK”, KİTABI, YAKINDA, ÇIKIYOR, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı