Adana’nın İstanbul’daki gururu
Haber
18 Haziran 2021 - Cuma 14:43 Bu haber 387 kez okundu
 
Adana’nın İstanbul’daki gururu
GÜNDEM Haberi
Adana’nın İstanbul’daki gururu

 

Alptekin Kekilli, Yeşil Holdinge bağlı yüzde 50’si halka arz olan milyon dolarlık bütçeli, yüzlerce kişiye istihdam sağlayan Avrupa’nın en büyük 2.el araba pazarı Wowwo’nun Genel Müdürlüğünü yaparken Adana’nın gururu oldu. Wowwo, vatandaşları yüzde 30 peşinat ile banka kredisiz ve kefilsiz senet ile araç sahibi yapıyor. 

 

Üniversiteyi İstanbul’da okuyan Alptekin Kekilli, her yaz ailesiyle birlikte Adana’ya gelip Kadirli’de yaylaya çıkmayı da ihmal etmiyor. 

 

DEMİRSPOR BİZİ SEVİNDİRDİ

 

Kekilli, Adana Demirspor’un Süper Lige yükselmesine çok sevindiklerini ifade ederek, güçlü bir takım ve müthiş taraftarı ile Adana Demirspor’un Süper Lig’de de ses getireceğine inandığını söyledi.

 

HEDEFLERİNİ ANLATTI

 

Alptekin Kekilli, Wowwo’nun 2015 yılında kurulup 2016 yılından itibaren de araç satışına başladığını belirtip, “Bugüne kadar 15 bin kişiyi araç sahibi yaptık. 2017 yılında günde 100 araç satıyorduk piyasa şartlarına göre şimdilerde günde 20 araç satıyoruz. 10 ilde 15 showroom’a sahibiz. Yüzde 30 peşinat ve kimliği ile gelen vatandaşlarımızı banka kredisiz, kefilsiz senet ile araç sahibi yapıyoruz. Müşterilerimiz çok fazla banka prosüdü olmadığı İçin bizi tercih ediyor. Hedefimiz Türkiye’de yaklaşık 25 milyon 2.el araba var  binde birine talibiz, senede 25 bin araba satmak istiyoruz. Zaman içerisinde enflasyonun ve faiz oranlarının düşmesini ve bunun satışlarımıza yansıyacağını düşünüyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana’nın, İstanbul’daki, gururu,
Yorumlar
Haber Yazılımı