BALCALI HASTANESİ DOKTORLARI DÜNYADA İLK SIRADA

GÜNDEM 28.05.2024 - 11:00, Güncelleme: 28.05.2024 - 17:48 3059+ kez okundu.
 

BALCALI HASTANESİ DOKTORLARI DÜNYADA İLK SIRADA

PROF.DR SÜLEYMAN ÖZDEMİR TÜKÜRÜK BEZİ HASTALIKLARI KONUSUNDA YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNE DAVET ALIYOR
Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Tükürük bezi hastalıkları ve tükürük bezi endoskopisi (sialendoskopi) konusunda yaptığı çalışmalarla dünyanın birçok ülkesine davet alıyor Son olarak Cenevre'de düzenlenen Dünya Sialendoskopi Derneği’nde (ISIAL) ülkemizi temsil eden Özdemir, bu kez de 18-20 Mayıs 2024 tarihlerinde Mısır'ın İskenderiye kentinde düzenlenen 6. Mısır/1.Pan Arab Sialendoskopi Kadavra Uygulama/Canlı Cerrahi Toplantısı ve Kursu’na konuşmacı ve eğitici olarak davet edildi ve burada katılımcılara bilgilerini aktardı. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi  Öğretim Üyesi ve Çukurova KBB Dernek Başkanı Profesör Doktor Süleyman Özdemir ülkemizi yurtdışında temsil ediyor, Tükürük bezi hastalıkları ve tükürük bezi endoskopisi (sialendoskopi) konusunda yaptığı çalışmalarla dünyada önde gelen isimleri arasında yer alan, daha önce 2020 Dubai ve 2023 Cenevre’de düzenlenen Dünya Sialendoskopi Kongreleri’nde organizasyon komitesinde yer alarak konuşmalar yapan, Ocak 2023’te Uluslararası Dünya KBB Dernekleri Birliği (IFOS) Kongresi’nde Dubai’de bu konuda açılış konuşması yaparak ülkemizi onurlandıran, son olarak Dünya Sialendoskopi Derneği’nde (ISIAL) ülkemizi temsil eden Prof. Dr. Süleyman Özdemir , bu kez de 18-20 Mayıs 2024 tarihlerinde Mısır’ın İskenderiye kentinde düzenlenen 6. Mısır/1.Pan Arab Sialendoskopi Kadavra Uygulama/Canlı Cerrahi Toplantısı ve Kursu’na konuşmacı ve eğitici olarak davet edildi. Bu toplantıya dünyanın 14 ülkesinden Kulak Burun Boğaz uzmanı ve ilişkili dallardaki uzmanlardan katılımcılar iştirak etti. Yine toplantıya uluslararası davetli konuşmacı ve eğitici olarak Amerika, İsviçre, Hindistan’dan ve Ülkemizden Prof. Dr. Süleyman Özdemir olmak üzere uluslararası dört bilim adamı davet edildi. Bunun yanında Arap Bölgesi ülkelerinden de bilim adamları toplantıya katılım gösterdi. Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in sialendoskopi (tükürük bezi endoskopisi) ve tükürük bezi hastalıkları konusunda yaptığı konuşmalar, diğer konuşmacılar ve dinleyiciler tarafından ilgiyle takip edildi ve takdir topladı Özdemir, Kadavra kurslarında ve canlı cerrahi oturumunda da tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaştı.  
PROF.DR SÜLEYMAN ÖZDEMİR TÜKÜRÜK BEZİ HASTALIKLARI KONUSUNDA YAPTIĞI ÇALIŞMALARLA DÜNYANIN BİRÇOK ÜLKESİNE DAVET ALIYOR

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Süleyman Özdemir, Tükürük bezi hastalıkları ve tükürük bezi endoskopisi (sialendoskopi) konusunda yaptığı çalışmalarla dünyanın birçok ülkesine davet alıyor

Son olarak Cenevre'de düzenlenen Dünya Sialendoskopi Derneği’nde (ISIAL) ülkemizi temsil eden Özdemir, bu kez de 18-20 Mayıs 2024 tarihlerinde Mısır'ın İskenderiye kentinde düzenlenen 6. Mısır/1.Pan Arab Sialendoskopi Kadavra Uygulama/Canlı Cerrahi Toplantısı ve Kursu’na konuşmacı ve eğitici olarak davet edildi ve burada katılımcılara bilgilerini aktardı.

Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi  Öğretim Üyesi ve Çukurova KBB Dernek Başkanı Profesör Doktor Süleyman Özdemir ülkemizi yurtdışında temsil ediyor, Tükürük bezi hastalıkları ve tükürük bezi endoskopisi (sialendoskopi) konusunda yaptığı çalışmalarla dünyada önde gelen isimleri arasında yer alan, daha önce 2020 Dubai ve 2023 Cenevre’de düzenlenen Dünya Sialendoskopi Kongreleri’nde organizasyon komitesinde yer alarak konuşmalar yapan, Ocak 2023’te Uluslararası Dünya KBB Dernekleri Birliği (IFOS) Kongresi’nde Dubai’de bu konuda açılış konuşması yaparak ülkemizi onurlandıran, son olarak Dünya Sialendoskopi Derneği’nde (ISIAL) ülkemizi temsil eden Prof. Dr. Süleyman Özdemir , bu kez de 18-20 Mayıs 2024 tarihlerinde Mısır’ın İskenderiye kentinde düzenlenen 6. Mısır/1.Pan Arab Sialendoskopi Kadavra Uygulama/Canlı Cerrahi Toplantısı ve Kursu’na konuşmacı ve eğitici olarak davet edildi.

Bu toplantıya dünyanın 14 ülkesinden Kulak Burun Boğaz uzmanı ve ilişkili dallardaki uzmanlardan katılımcılar iştirak etti. Yine toplantıya uluslararası davetli konuşmacı ve eğitici olarak Amerika, İsviçre, Hindistan’dan ve Ülkemizden Prof. Dr. Süleyman Özdemir olmak üzere uluslararası dört bilim adamı davet edildi. Bunun yanında Arap Bölgesi ülkelerinden de bilim adamları toplantıya katılım gösterdi.

Prof. Dr. Süleyman Özdemir’in sialendoskopi (tükürük bezi endoskopisi) ve tükürük bezi hastalıkları konusunda yaptığı konuşmalar, diğer konuşmacılar ve dinleyiciler tarafından ilgiyle takip edildi ve takdir topladı Özdemir, Kadavra kurslarında ve canlı cerrahi oturumunda da tecrübelerini meslektaşlarıyla paylaştı.

 
Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve egemengzt.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.