Büyükşehir Belediyesi’nden ŞİKAYET VAR!
Haber
09 Şubat 2021 - Salı 17:17 Bu haber 3341 kez okundu
 
Büyükşehir Belediyesi’nden ŞİKAYET VAR!
GÜNDEM Haberi
Büyükşehir Belediyesi’nden  ŞİKAYET VAR!

 

Adana Büyükşehir Belediyesi, son bir yılda vatandaşlardan değişik konularla ilgili gelen 353 şikayetin ancak 5'ini çözdü. 
Türkiye'de şikayet çözme konusunda internet kullanıcılarının akın ettiği site, Adana Büyükşehir Belediyesi'nin son bir yıldaki performansını ortaya çıkardı. Belediye, siteye gelen yol bozukluğu, su kesintisi, fahiş su tarifesi, ekmek büfelerindeki sıkıntılar, otogardaki sorunlar ile otobüslerde yaşanan sıkıntıların büyük bölümünün çözüme kavuşturulmadığını, vatandaşın bir yıldaki memnuniyet oranının yalnızca yüzde 11,3 olduğunu belirledi. 
İşte bazı şikayetler: 
“Ben Yeşilyurt mahallesi 70304 sokakta oturuyorum ancak sineklerden şikayetçiyim. İlaçlama aracı geçiyor ama hiçbir etkisi olmuyor. Araç mahallede en az 2 kere geçiyor sözümüz yok ama ilaçların sineklere hiçbir etkisi olmuyor.” 
“Ceyhan'da günün 20 saati su kesintisi var ilgili kurumları aradığımızda her defasında farklı bir yalanla karşı karşıyayız. Adana Büyükşehir Belediyesi ne işle uğraşıyor acaba, 50 liralık su kullanıyoruz. 100 TL ödüyoruz para almaya gelince her şey çok güzel hizmete gelince sıfır.”
“Yumurtalık’tan kalkan 403 numaralı araç, tren gibi çalışıyor, tren bile bu kadar ses yapmıyor, sallanmıyor, çukura girdiğinde her taraf sallanıyor, insan vücudunu inanılmaz sarsıyor, bozuk camdan yağmur suyu koltuğun üstüne akıyor.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Büyükşehir, Belediyesi’nden, , ŞİKAYET, VAR!,
Yorumlar
Haber Yazılımı