CHP'DE 209 İLÇENİN BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANDI

GÜNDEM 27.01.2024 - 13:17, Güncelleme: 27.01.2024 - 14:44 3612+ kez okundu.
 

CHP'DE 209 İLÇENİN BAŞKAN ADAYLARI AÇIKLANDI

CHP'in, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 8 büyükşehir belediye başkan adayı daha belli oldu.CHP'nin Parti Meclisi (PM) Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında toplandı. Yaklaşık 4,5 saat süren toplantıda, partinin 8'i büyükşehir, 13'ü il olmak üzere 209 seçim bölgesinde daha adayları belirlendi.
ADANA'DA 5 İLÇE BAŞKANI BELİRLENDİ CHP'nin gerçekleşen Parti Meclisinde CHP'de Adana'dan 5 İlçe Başkan adayı daha belirlendi. Aladağ, Karaisalı, Karataş, Kozan ve Sarıçam Belediye Başkan Adayları belirlenirken en önemli ilçelerinden Seyhan, Çukurova ve Yüreğir Belediye Başkan adayları açıklanmadı.     İşte 209 ilçenin adaylığı kesinleşen Başkan adayları.  İSTANBUL Ataşehir Onursal Adıgüzel İSTANBUL Arnavutköy Tekin Aras İSTANBUL Bağcılar Cem Kılıç İSTANBUL Bahçelievler Emine Gülizar Emecen İSTANBUL Beşiktaş Rıza Akpolat İSTANBUL Beylikdüzü Mehmet Murat Çalık İSTANBUL Büyükçekmece Hasan Akgün İSTANBUL Esenler Hasan Dalkıran İSTANBUL Kartal Gökhan Yüksel İSTANBUL Küçükçekmece Kemal Çebi İSTANBUL Maltepe Esin Köymen İSTANBUL Sultanbeyli Ayhan Koç İSTANBUL Sultangazi Ferhat Epözdemir İSTANBUL Şişli Resul Emrah Şahin ANKARA Ayaş İzzet Demircioğlu ANKARA Bala İsa Kaplan ANKARA Beypazarı Özer Kasap ANKARA Evren Arif Güçlü ANKARA Gölbaşı Yakup Odabaşı ANKARA Haymana Levent Koç ANKARA Kalecik Satılmış Karakoç ANKARA Kızılcahamam Coşkun Ünal ANKARA Mamak Veli Gündüz Şahin ANKARA Nallıhan Ertunç Güngör ANKARA Polatlı Mürsel Yıldızkaya ADANA Aladağ Kemal Özdemir ADANA Karaisalı Fadime Geçioğlu ADANA Karataş Ali Bedrettin Karataş ADANA Kozan Sudiye Gizem Aksoylu ADANA Sarıçam Hüseyin Göçmen AFYONKARAHİSAR Bayat Hüseyin Özaktan AFYONKARAHİSAR Dinar Veysel Topçu AFYONKARAHİSAR Hocalar Mustafa Yiğit AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli Hüseyin Şahin AĞRI Eleşkirt Nihat Serhatlı AĞRI Merkez Erkan Bulut AKSARAY Eskil Resul Güç AKSARAY Ortaköy Ramazan Balıkçı AKSARAY Sultanhanı İsmail Söylemez ANTALYA BÜYÜKŞEHİR Muhittin Böcek ANTALYA Gazipaşa Mehmet Ali Yılmaz ANTALYA Korkuteli Hasan Can Caran AYDIN Karacasu Mustafa Büyükyapıcı BALIKESİR Ayvalık Mesut Ergin BALIKESİR Burhaniye Ali Kemal Deveciler BALIKESİR Erdek Burhan Karışık BALIKESİR Gömeç Melih Bağcı BALIKESİR Sındırgı Serkan Sak BARTIN Ulus Sabri Aktaş BATMAN Gercüş Habip Aras BATMAN Hasankeyf Agit Erdem BATMAN MERKEZ Hasan Sünük BATMAN Sason – Yücebağ Hüsamettin Yaşar BİNGÖL Adaklı Yıldırım Gürlük BİNGÖL Genç Ferhat Taşdemir BİNGÖL Kiğı İbrahim Kudiş BİNGÖL Merkez Yücel Dara Gökel BİNGÖL Solhan Adil Çakar BİNGÖL Yayladere Sabri Akyürek BİNGÖL Yedisu Mehmet Şerif Memioğlu BİTLİS Mehmet Reşit Mehmet Reşit Önal BURDUR MERKEZ Ali Orkun Ercengiz BURSA Büyükorhan Mustafa Oktay BURSA Kestel Cevat Asa BURSA Mustafakemalpaşa Şükrü Erdem BURSA Yenişehir Sadi Aktaş ÇANAKKALE Biga Gümüşçay Hasan Kırım ÇANAKKALE MERKEZ Kepez Birol Aslan ÇORUM Mecitözü Veli Aylar ÇORUM Merkez Düvenci Hüseyin Türk ÇORUM Merkez Hasan Levent Çöphüseyinoğlu ÇORUM Sungurlu Müslüme Salo DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR Bülent Nuri Çavuşoğlu DENİZLİ Buldan Mehmet Ali Orpak DENİZLİ Çameli İrfan Özcan DENİZLİ Güney Mahmut Toprakçı DENİZLİ Pamukkale Ali Rıza Ertemür DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR Cafer Pekdemir DİYARBAKIR Bağlar Mustafa Akyüz DİYARBAKIR Bismil Abdurrahim Sönmez DİYARBAKIR Çınar Halit Kaya DİYARBAKIR Eğil Ahmet Aktay DİYARBAKIR Hani Mehmet İlhami Ünal DİYARBAKIR Kayapınar Canan Demir DİYARBAKIR Kulp Mehmet Suat Ay DİYARBAKIR Lice Sıddık Bayram DÜZCE MERKEZ Sedat Çelikel DÜZCE MERKEZ Boğaziçi Mustafa Ocak EDİRNE Havsa Hüseyin Özden EDİRNE İpsala Cenan Tetik ERZURUM BÜYÜKŞEHİR Atlıhan Atilla ERZURUM Yakutiye Adnan Atalay ESKİŞEHİR Alpu Gürbüz Güller ESKİŞEHİR Beylikova Hakan Karabacak ESKİŞEHİR Günyüzü İsa Akkaya ESKİŞEHİR Han Erdal Şanlı ESKİŞEHİR İnönü Balkan Aktaş ESKİŞEHİR Mahmudiye İshan Gündoğan ESKİŞEHİR Mihalgazi Hasan Ünal ESKİŞEHİR Sarıcakaya Safiye Kesgin ESKİŞEHİR Seyitgazi Uğur Tepe GÜMÜŞHANE Şiran Kayhan Kılıç HAKKARİ Çukurca Mehmet Salman Koruiçi HAKKARİ Merkez Cüneyt Özbek HAKKARİ Şemdinli Abdulselam Alan HATAY Dörtyol Bahadır Amaç HATAY Payas Cabbar Aslan HATAY Yayladağı Mehmet Kalabaş ISPARTA Aksu Mehmet Çetin ISPARTA Atabey Mehmet Atıcı ISPARTA MERKEZ Atakan Yazgan ISPARTA Yalvaç Haki Allar KARABÜK Eflani İbrahim Yalçın KARABÜK MERKEZ Bayram Karadağ KARS Akyaka Aba Müslüm Deniz KARS Arpaçay Mahir Demirbaş KARS Digor Hayrettin Dinler KASTAMONU MERKEZ Hasan Baltacı KAYSERİ Develi Faruk Kürkcü KAYSERİ Hacılar Kadir Adanır KAYSERİ Kocasinan Mustafa Yıldız KAYSERİ Melikgazi Özgür Alçı KAYSERİ Talas Hacı İbrahim Yıldırım KIRIKKALE MERKEZ Ahmet Önal KOCAELİ Çayırova Muharrem Gökçe KOCAELİ İzmit Fatma Kaplan Hürriyet KOCAELİ Körfez Tayfun Balıkçı KOCAELİ Ereğli Ümit Akpınar KONYA Yunak Şevket Turoğlu KÜTAHYA Dumlupınar Zekeriya Yılmaz KÜTAHYA Simav Bünyamin Kısa KÜTAHYA Simav – Çitgöl Mehmet Duymuş KÜTAHYA Simav – Demirci Turan Sümer KÜTAHYA Merkez – Seyitömer Halit Esen KÜTAHYA Şaphane Lütfi Mutlu KÜTAHYA Tavşanlı – Balıköy Şafak Kınay MUĞLA BÜYÜKŞEHİR Ahmet Aras MUĞLA Datça Aytaç Kurt MUĞLA Milas Fevzi Topuz MUĞLA Ortaca Evren Tezcan MUĞLA Ula Mehmet Caner NEVŞEHİR Hacıbektaş Arif Yoldaş Altıok ORDU Gülyalı Uğur Cörüt ORDU Kabataş Bülent Güney OSMANİYE Düziçi – Elek İbrahim Coşkun OSMANİYE Düziçi – Yarbaşı Mustafa Kaynar RİZE Çayeli – Büyükköy Mevlüt Çağıran RİZE Çayeli Hüsamettin Özdemiroğlu RİZE Hemşin Başar Cumbur RİZE MERKEZ Necati Topaloğlu SAKARYA BÜYÜKŞEHİR Azize Çeroğlu SAKARYA Adapazarı Sabri Anıl Özkan SAKARYA Karapürçek Volkan Doğan SAKARYA Kaynarca Ersan Ceylan SAKARYA Kocaeli Mithat Sarı SAKARYA Serdivan Aydoğan Arslan SAKARYA Taraklı Cemal Doğan SAMSUN Atakum Serhat Türkel SAMSUN İlkadım Murat Şenel SİİRT Baykan Kadir Taşkın SİİRT Eruh Seyitğan Alp SİİRT Pervari Nejder Beytekin SİİRT Tillo Tarık Baran SİVAS MERKEZ Tacettin Kepenek SİVAS Zara Mehmet Ali Aslan ŞANLIURFA Akçakale İsa Güçlü ŞANLIURFA Eyyübiye Mehmet Emin Ayata ŞANLIURFA Halfeti Mehmet Sevtekin ŞANLIURFA Suruç Burhan Kılıç ŞANLIURFA Viranşehir Mehmet Nur Yaman ŞIRNAK Cizre Ömer Yaldız ŞIRNAK Güçlükonak Sadık Karahan ŞIRNAK İdil – Karalar Muhittin Özcan ŞIRNAK İdil – Sırtköy Serhat Unkür ŞIRNAK İdil Abdulcebbar Badur ŞIRNAK Merkez – Balveren Cevahir SAnrı ŞIRNAK Silopi – Görümlü Mehmet Kotluktekin ŞIRNAK Silopi Mahmut Yıldızgörer ŞIRNAK Uludere – Uzungeçit Hazım Haydar TEKİRDAĞ Hayrabolu Tuncer Başoğlu TEKİRDAĞ Malkara Nergiz Karaağaçlı Öztürk TEKİRDAĞ Marmaraereğlisi Mustafa Onur Bozkurter TEKİRDAĞ Muratli Varol Türel TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Volkan Nallar TEKİRDAĞ Şarköy Alpay Var TOKAT Almus – Kınık Hacı Yusuf Geçene TOKAT Erbaa Coşkun Tonkal TOKAT MERKEZ Murat Yazıcı TOKAT Reşadiye Gültekin Yılmaz TRABZON BÜYÜKŞEHİR Hasan Süha Saral TRABZON Çarşıbaşı Haydar Çoban TRABZON Çaykara Naim Çimen TRABZON Düzköy Abidin Çelik TRABZON Köprübaşı Polat Kumbasar TRABZON Sürmene İsmail Aksooy TRABZON Şalpazarı Mustafa Bayram TUNCELİ Çemişgezek Nevzat Altan TUNCELİ Nazımiye Ali Emrah Tekin UŞAK Banaz – Kızılcasöğüt Refik Tuncay UŞAK Banaz Etem Erdem VAN BÜYÜKŞEHİR Şükrü Şahar VAN Çaldıran Yakup Aladağ VAN Edremit Perihan Günay VAN Gevaş Musa Baran ZONGULDAK Ereğli – Ormanlı Cevdet Ertürk ZONGULDAK Ereğli Halil Posbıyık ZONGULDAK Kozlu Altuğ Dökmeci ZONGULDAK MERKEZ – Beycuma Aytekin Çakmaklı
CHP'in, 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Genel Seçimleri için 8 büyükşehir belediye başkan adayı daha belli oldu.CHP'nin Parti Meclisi (PM) Genel Başkan Özgür Özel başkanlığında toplandı. Yaklaşık 4,5 saat süren toplantıda, partinin 8'i büyükşehir, 13'ü il olmak üzere 209 seçim bölgesinde daha adayları belirlendi.
ADANA'DA 5 İLÇE BAŞKANI BELİRLENDİ
CHP'nin gerçekleşen Parti Meclisinde CHP'de Adana'dan 5 İlçe Başkan adayı daha belirlendi. Aladağ, Karaisalı, Karataş, Kozan ve Sarıçam Belediye Başkan Adayları belirlenirken en önemli ilçelerinden Seyhan, Çukurova ve Yüreğir Belediye Başkan adayları açıklanmadı.  
 
İşte 209 ilçenin adaylığı kesinleşen Başkan adayları. 
İSTANBUL Ataşehir Onursal Adıgüzel
İSTANBUL Arnavutköy Tekin Aras
İSTANBUL Bağcılar Cem Kılıç
İSTANBUL Bahçelievler Emine Gülizar Emecen
İSTANBUL Beşiktaş Rıza Akpolat
İSTANBUL Beylikdüzü Mehmet Murat Çalık
İSTANBUL Büyükçekmece Hasan Akgün
İSTANBUL Esenler Hasan Dalkıran
İSTANBUL Kartal Gökhan Yüksel
İSTANBUL Küçükçekmece Kemal Çebi
İSTANBUL Maltepe Esin Köymen
İSTANBUL Sultanbeyli Ayhan Koç
İSTANBUL Sultangazi Ferhat Epözdemir
İSTANBUL Şişli Resul Emrah Şahin
ANKARA Ayaş İzzet Demircioğlu
ANKARA Bala İsa Kaplan
ANKARA Beypazarı Özer Kasap
ANKARA Evren Arif Güçlü
ANKARA Gölbaşı Yakup Odabaşı
ANKARA Haymana Levent Koç
ANKARA Kalecik Satılmış Karakoç
ANKARA Kızılcahamam Coşkun Ünal
ANKARA Mamak Veli Gündüz Şahin
ANKARA Nallıhan Ertunç Güngör
ANKARA Polatlı Mürsel Yıldızkaya
ADANA Aladağ Kemal Özdemir
ADANA Karaisalı Fadime Geçioğlu
ADANA Karataş Ali Bedrettin Karataş
ADANA Kozan Sudiye Gizem Aksoylu
ADANA Sarıçam Hüseyin Göçmen
AFYONKARAHİSAR Bayat Hüseyin Özaktan
AFYONKARAHİSAR Dinar Veysel Topçu
AFYONKARAHİSAR Hocalar Mustafa Yiğit
AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli Hüseyin Şahin
AĞRI Eleşkirt Nihat Serhatlı
AĞRI Merkez Erkan Bulut
AKSARAY Eskil Resul Güç
AKSARAY Ortaköy Ramazan Balıkçı
AKSARAY Sultanhanı İsmail Söylemez
ANTALYA BÜYÜKŞEHİR Muhittin Böcek
ANTALYA Gazipaşa Mehmet Ali Yılmaz
ANTALYA Korkuteli Hasan Can Caran
AYDIN Karacasu Mustafa Büyükyapıcı
BALIKESİR Ayvalık Mesut Ergin
BALIKESİR Burhaniye Ali Kemal Deveciler
BALIKESİR Erdek Burhan Karışık
BALIKESİR Gömeç Melih Bağcı
BALIKESİR Sındırgı Serkan Sak
BARTIN Ulus Sabri Aktaş
BATMAN Gercüş Habip Aras
BATMAN Hasankeyf Agit Erdem
BATMAN MERKEZ Hasan Sünük
BATMAN Sason – Yücebağ Hüsamettin Yaşar
BİNGÖL Adaklı Yıldırım Gürlük
BİNGÖL Genç Ferhat Taşdemir
BİNGÖL Kiğı İbrahim Kudiş
BİNGÖL Merkez Yücel Dara Gökel
BİNGÖL Solhan Adil Çakar
BİNGÖL Yayladere Sabri Akyürek
BİNGÖL Yedisu Mehmet Şerif Memioğlu
BİTLİS Mehmet Reşit Mehmet Reşit Önal
BURDUR MERKEZ Ali Orkun Ercengiz
BURSA Büyükorhan Mustafa Oktay
BURSA Kestel Cevat Asa
BURSA Mustafakemalpaşa Şükrü Erdem
BURSA Yenişehir Sadi Aktaş
ÇANAKKALE Biga Gümüşçay Hasan Kırım
ÇANAKKALE MERKEZ Kepez Birol Aslan
ÇORUM Mecitözü Veli Aylar
ÇORUM Merkez Düvenci Hüseyin Türk
ÇORUM Merkez Hasan Levent Çöphüseyinoğlu
ÇORUM Sungurlu Müslüme Salo
DENİZLİ BÜYÜKŞEHİR Bülent Nuri Çavuşoğlu
DENİZLİ Buldan Mehmet Ali Orpak
DENİZLİ Çameli İrfan Özcan
DENİZLİ Güney Mahmut Toprakçı
DENİZLİ Pamukkale Ali Rıza Ertemür
DİYARBAKIR BÜYÜKŞEHİR Cafer Pekdemir
DİYARBAKIR Bağlar Mustafa Akyüz
DİYARBAKIR Bismil Abdurrahim Sönmez
DİYARBAKIR Çınar Halit Kaya
DİYARBAKIR Eğil Ahmet Aktay
DİYARBAKIR Hani Mehmet İlhami Ünal
DİYARBAKIR Kayapınar Canan Demir
DİYARBAKIR Kulp Mehmet Suat Ay
DİYARBAKIR Lice Sıddık Bayram
DÜZCE MERKEZ Sedat Çelikel
DÜZCE MERKEZ Boğaziçi Mustafa Ocak
EDİRNE Havsa Hüseyin Özden
EDİRNE İpsala Cenan Tetik
ERZURUM BÜYÜKŞEHİR Atlıhan Atilla
ERZURUM Yakutiye Adnan Atalay
ESKİŞEHİR Alpu Gürbüz Güller
ESKİŞEHİR Beylikova Hakan Karabacak
ESKİŞEHİR Günyüzü İsa Akkaya
ESKİŞEHİR Han Erdal Şanlı
ESKİŞEHİR İnönü Balkan Aktaş
ESKİŞEHİR Mahmudiye İshan Gündoğan
ESKİŞEHİR Mihalgazi Hasan Ünal
ESKİŞEHİR Sarıcakaya Safiye Kesgin
ESKİŞEHİR Seyitgazi Uğur Tepe
GÜMÜŞHANE Şiran Kayhan Kılıç
HAKKARİ Çukurca Mehmet Salman Koruiçi
HAKKARİ Merkez Cüneyt Özbek
HAKKARİ Şemdinli Abdulselam Alan
HATAY Dörtyol Bahadır Amaç
HATAY Payas Cabbar Aslan
HATAY Yayladağı Mehmet Kalabaş
ISPARTA Aksu Mehmet Çetin
ISPARTA Atabey Mehmet Atıcı
ISPARTA MERKEZ Atakan Yazgan
ISPARTA Yalvaç Haki Allar
KARABÜK Eflani İbrahim Yalçın
KARABÜK MERKEZ Bayram Karadağ
KARS Akyaka Aba Müslüm Deniz
KARS Arpaçay Mahir Demirbaş
KARS Digor Hayrettin Dinler
KASTAMONU MERKEZ Hasan Baltacı
KAYSERİ Develi Faruk Kürkcü
KAYSERİ Hacılar Kadir Adanır
KAYSERİ Kocasinan Mustafa Yıldız
KAYSERİ Melikgazi Özgür Alçı
KAYSERİ Talas Hacı İbrahim Yıldırım
KIRIKKALE MERKEZ Ahmet Önal
KOCAELİ Çayırova Muharrem Gökçe
KOCAELİ İzmit Fatma Kaplan Hürriyet
KOCAELİ Körfez Tayfun Balıkçı
KOCAELİ Ereğli Ümit Akpınar
KONYA Yunak Şevket Turoğlu
KÜTAHYA Dumlupınar Zekeriya Yılmaz
KÜTAHYA Simav Bünyamin Kısa
KÜTAHYA Simav – Çitgöl Mehmet Duymuş
KÜTAHYA Simav – Demirci Turan Sümer
KÜTAHYA Merkez – Seyitömer Halit Esen
KÜTAHYA Şaphane Lütfi Mutlu
KÜTAHYA Tavşanlı – Balıköy Şafak Kınay
MUĞLA BÜYÜKŞEHİR Ahmet Aras
MUĞLA Datça Aytaç Kurt
MUĞLA Milas Fevzi Topuz
MUĞLA Ortaca Evren Tezcan
MUĞLA Ula Mehmet Caner
NEVŞEHİR Hacıbektaş Arif Yoldaş Altıok
ORDU Gülyalı Uğur Cörüt
ORDU Kabataş Bülent Güney
OSMANİYE Düziçi – Elek İbrahim Coşkun
OSMANİYE Düziçi – Yarbaşı Mustafa Kaynar
RİZE Çayeli – Büyükköy Mevlüt Çağıran
RİZE Çayeli Hüsamettin Özdemiroğlu
RİZE Hemşin Başar Cumbur
RİZE MERKEZ Necati Topaloğlu
SAKARYA BÜYÜKŞEHİR Azize Çeroğlu
SAKARYA Adapazarı Sabri Anıl Özkan
SAKARYA Karapürçek Volkan Doğan
SAKARYA Kaynarca Ersan Ceylan
SAKARYA Kocaeli Mithat Sarı
SAKARYA Serdivan Aydoğan Arslan
SAKARYA Taraklı Cemal Doğan
SAMSUN Atakum Serhat Türkel
SAMSUN İlkadım Murat Şenel
SİİRT Baykan Kadir Taşkın
SİİRT Eruh Seyitğan Alp
SİİRT Pervari Nejder Beytekin
SİİRT Tillo Tarık Baran
SİVAS MERKEZ Tacettin Kepenek
SİVAS Zara Mehmet Ali Aslan
ŞANLIURFA Akçakale İsa Güçlü
ŞANLIURFA Eyyübiye Mehmet Emin Ayata
ŞANLIURFA Halfeti Mehmet Sevtekin
ŞANLIURFA Suruç Burhan Kılıç
ŞANLIURFA Viranşehir Mehmet Nur Yaman
ŞIRNAK Cizre Ömer Yaldız
ŞIRNAK Güçlükonak Sadık Karahan
ŞIRNAK İdil – Karalar Muhittin Özcan
ŞIRNAK İdil – Sırtköy Serhat Unkür
ŞIRNAK İdil Abdulcebbar Badur
ŞIRNAK Merkez – Balveren Cevahir SAnrı
ŞIRNAK Silopi – Görümlü Mehmet Kotluktekin
ŞIRNAK Silopi Mahmut Yıldızgörer
ŞIRNAK Uludere – Uzungeçit Hazım Haydar
TEKİRDAĞ Hayrabolu Tuncer Başoğlu
TEKİRDAĞ Malkara Nergiz Karaağaçlı Öztürk
TEKİRDAĞ Marmaraereğlisi Mustafa Onur Bozkurter
TEKİRDAĞ Muratli Varol Türel
TEKİRDAĞ Süleymanpaşa Volkan Nallar
TEKİRDAĞ Şarköy Alpay Var
TOKAT Almus – Kınık Hacı Yusuf Geçene
TOKAT Erbaa Coşkun Tonkal
TOKAT MERKEZ Murat Yazıcı
TOKAT Reşadiye Gültekin Yılmaz
TRABZON BÜYÜKŞEHİR Hasan Süha Saral
TRABZON Çarşıbaşı Haydar Çoban
TRABZON Çaykara Naim Çimen
TRABZON Düzköy Abidin Çelik
TRABZON Köprübaşı Polat Kumbasar
TRABZON Sürmene İsmail Aksooy
TRABZON Şalpazarı Mustafa Bayram
TUNCELİ Çemişgezek Nevzat Altan
TUNCELİ Nazımiye Ali Emrah Tekin
UŞAK Banaz – Kızılcasöğüt Refik Tuncay
UŞAK Banaz Etem Erdem
VAN BÜYÜKŞEHİR Şükrü Şahar
VAN Çaldıran Yakup Aladağ
VAN Edremit Perihan Günay
VAN Gevaş Musa Baran
ZONGULDAK Ereğli – Ormanlı Cevdet Ertürk
ZONGULDAK Ereğli Halil Posbıyık
ZONGULDAK Kozlu Altuğ Dökmeci
ZONGULDAK MERKEZ – Beycuma Aytekin Çakmaklı

Adana HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve egemengzt.com sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.