BELEMEDİK BUNGALOV EVLER ÇOK SEVİLDİ
Haber
25 Kasım 2021 - Perşembe 10:16 Bu haber 352 kez okundu
 
BELEMEDİK BUNGALOV EVLER ÇOK SEVİLDİ
GÜNDEM Haberi
BELEMEDİK BUNGALOV EVLER ÇOK SEVİLDİ

 

Pozantı Belediyesi tarafından Belemedik Tabiat Parkı'na inşa edilerek hizmete sunulan ahşap Bungalov Evler çok sevildi.
Sonbaharın Başkenti Belemedik mottosunda ahşap bungalov evlerde konaklamak isteyen vatandaşlar, hali hazırda bulunan 3 adet bungalov evlere aşırı talep göstererek Şubat ayına kadar tüm rezervasyonları doldurdu.
DÖRDÜNCÜ EV İÇİN ÇALIŞMALAR BAŞLADI
Geçtiğimiz Kurban Bayramı'nda hizmet vermeye başlayan Bungalov Evlere yoğun talep olmasından dolayı Pozantı Belediyesi atölye ekibi 4'üncü evi inşa etmeye başladı. 
Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay'ın, titizlikle seçip bir araya getirdiği, marangoz, demirci, boyacı ve elektrikçiden oluşan atölye ekibinin on gün önce hızlıca inşasına başladığı dördüncü evin 70'i tamamlanmış durumda. 
İLÇEMİZE PRESTİJ KAZANDIRMAYA DEVAM EDİYORUZ
Belemedik’te, atölye ekiplerinin yapımına devam ettiği  dördüncü bungalov evde hummalı çalışmanın her alanda devam ettiğini ifade eden Pozantı Belediye Başkanı Mustafa Çay "On gün içerisinde bungalov evimizin kabasını hızla gerçekleştiren Pozantı Belediyesi'nin atölye ekibini tebrik ediyor, böylesi yetenekli çalışma arkadaşlarımla çalışıyor olmamın onurunu yaşıyorum. Marangoz ekibi ahşap çalışmasına devam ederken inşaat ekibi banyo ve tuvalet için yutong örüyor. Elektrikçi personel ise şimdiden ara kaplamalar yapılmadan tesisatını çekiyor. Takım ruhu ile yapılan çalışmalar vizyonumuzu ortaya koyuyor. Takdirlerimi kamuoyu önünde ifade ediyorum. 'Üretken Belediyecilik' anlayışımız her geçen gün Pozantı ilçemize prestij kazandırmaya devam ediyor" dedi.
Kaynak: Editör:
Etiketler: BELEMEDİK, BUNGALOV, EVLER, ÇOK, SEVİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı