Adana’da Thai Fight fırtınası esecek
Haber
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 12:35 Bu haber 1609 kez okundu
 
Adana’da Thai Fight fırtınası esecek
SPOR Haberi
Adana’da Thai Fight fırtınası esecek

Adanalı milli sporcular Göknur Yaşın Dündar, Cengaver Taylan Kemik ve Ömer Faruk Duran’ın da katılacağı Thai Fight karşılaşmalarda dünyaca ünlü sporcular da yeralacak…Dünyayı kasıp kavuran ve 124 ülkede yayınlanan King of Kings World Serisin Adana ayağı Sheraton Oteli’nde yapılacak.

Organizasyonla ilgili bilgi vermek için Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Sosyal Tesisleri’ne gelen Mehmet Korhan Taylancı, Başkan Cafer Esendemir’le görüştü.

BASINA DAVET

Güçlü firma ve markaların desteklediği, sanatçı ve artistlerle renklenen organizasyonun 17 Temmuz’da Sheraton Oteli’nde gerçekleşeceğini, karşılaşmaları Sports TV’nin yanı sıra 124 ülkede saat 21.00’den itibaren canlı olarak yayınlanacağını söyleyen Taylancı, Başkan Esendemir ve basın mensuplarını bu organizasyona davet etti.

Futbolun tahtını sallar düzeye gelen, yükselen trendi ile televizyonların yayın akışında değişiklikler yapmasını sağlayan, son yılların en gözde spor branşı olan Thai Fight fırtınası özellikle gençleri etkisi altına aldığını söyleyen Taylancı; King of Kings World serisinin Adana ayağıyla Türk izleyicisinin ilk kez futbol dışında kahramanlarla tanışacağını, müthiş şovlar ve olağanüstü görselliklerle reyting rekorları kıran organizasyonları dünyaca tanınan firma ve markaların da desteklediğini ifade etti.

ADANA’NIN TANITIMINA KATKI SAĞLAYACAKTIR

ÇGC Başkanı Cafer Esendemir de ziyarette yaptığı konuşmada; Adana’nın gerek iklimi, gerek coğrafi konumu ve insanlarının sıcakkanlılığıyla apayrı bir yere sahip olduğunu belirterek, “Kentimizin tanıtımı açısından önemli olduğuna inandığım bu organizasyonun başarıyla tamamlanması en büyük dileğim. Thai Fight spor branşı ülkemizde henüz yeterince bilinmiyor. Bu tür organizasyonların, bu spor branşının daha fazla ilgi görüp, gençlerin bu spora yönelmesini sağlayacaktır. İlginç ve bir o kadar da eğlenceli geçeceğini ümit ettiğim karşılaşmalara davetiniz nedeniyle teşekkür eder, başarılar dilerim” diye konuştu.

ADANALI SPORCULAR

King of Kings World serisinin Adana ayağında, Erkan Varol, Burhan Oğuz, Mehmet Korhan Taylancı ve BYC Spor Kulübü öncülüğünde düzenlenecek olan organizasyonda Adanalı sporcular Göknur Yaşın Dündar, Cengaver Taylan Kemik ve Ömer Faruk Duran da hemşehrilerinin karşısına çıkacak.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Adana’da, Thai, Fight, fırtınası, esecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı