Ak Parti beceriksizliklerini, işi gücü bıraktı, Millet İttifakını nasıl dağıtabiliriz derdine düştü.
Haber
14 Eylül 2021 - Salı 12:42 Bu haber 1223 kez okundu
 
Ak Parti beceriksizliklerini, işi gücü bıraktı, Millet İttifakını nasıl dağıtabiliriz derdine düştü.
GÜNDEM Haberi
Ak Parti beceriksizliklerini, işi gücü bıraktı, Millet İttifakını nasıl dağıtabiliriz derdine düştü.

İyi Parti Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu yaptığı basın açıklamasında; Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener her defasında. “Sayın Kılıçdaroğlu ile benim aramda da herhangi bir sorun yok. Millet İttifakı olarak yerel seçimlerde İstanbul’u, Ankara’yı nasıl kazandıysak, aynı modelle cumhurbaşkanlığı seçimini de kazanacağız. Sık sık söylüyorum Millet İttifakı’nın adayı Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı olacak.” demektedir. Milletimizi yönetmekte hiçbir başarı gösteremeyen, ekonomimizi alt üst eden, içeride başka, dışarıda başka konuşan, ülkemizin demografik yapısını değiştirmekte olan göçmen sorununu Avrupa’dan gelecek Eurolarla çözebileceğini sananlar bize daha ortada seçim yokken "Adayın belirlenmesi aşamasında bir sorun yaşanabilir mi" diye soruyorlar. “Hayır. Hiçbir sorun yaşanmaz. Millet İttifakı kimi aday gösterirse hep birlikte çalışırız ve seçimi Allah’ın izni, büyük milletimizin yüksek feraseti ile kazanırız.”

Bizim İyi Parti olarak seçimlerde önceliğimiz Cumhurbaşkanlığı seçimini kazanmak olacaktır. Cumhurbaşkanlığı seçimini kazandıktan sonra İyileştirilmiş ve Güçlendirilmiş parlamenter sisteme geçeceğiz. Bu sisteme geçmek, gerçek manada halkımızı rahatlatacaktır. Bu amaçla canla başla çalışıyoruz ve toplumda da karşılığını görüyoruz. Bizim sorunumuz kişilerle değil bu beceri yoksunu ucube sistemledir. İyi Parti iktidarında, dertler bitecek, büyük milletimiz hak ettiği şekilde yönetilecek ve ülkemiz refaha kavuşacaktır  

İktidara geldiğimiz anda; Bir kişinin değil, Devletimizin itibarı yükselecek, korku imparatorluğu sonlanacaktır Yolsuzluklar bitecek, yoksulluklar sona erecektir. Basınımızın üstündeki baskı kalkacak ve basının özgür hale gelmesi ile birlikte milletimizden saklanan tüm gerçekleri öğrenebilecektir. Yargı kesinlikle bağımsız ve tarafsız olacaktır. İnsan haklarına tüm evrenselliği ile saygı gösterilecektir. Fikir, düşünce ve ifade özgürlüğü gelecek böylelikle milletimiz düşüncelerini açıkça söyleyebilecektir. Milletimizin gelir seviyesi artacak, yandaş 5 müteahhit değil, bütün milletimiz kazanacaktır. Demokrasimize yakışmayan yasaklar mutlaka kalkacaktır. Geçmediğimiz yollar, köprüler, tüneller için devlet müteahhitlere haksız rant sağlayamayacak, hastanelerimizi özel sektör değil, yine devlet işletecektir. Okullarımızda çocuklarımız için yeterli Öğretmen sayısı mutlaka sağlanacaktır. Emeklilikte yaşa takılan kardeşlerimizin mağduriyetleri ortadan kalkacak, iktidarın seçim öncesi verdiği ama her defasında ötelediği 3600 ek gösterge sözü mutlaka yerine getirilecektir. Hukukun üstünlüğünü sağlayacağımız için kaçan yabancı sermaye ülkemize akın akın gelecektir. Yeni yeni fabrikalar kurulacak, işsizliğin, özellikle genç işsizliğin önüne geçilecektir. Bunlarla beraber Kapanan şeker fabrikaları açılacak, Hayvancılık ve çiftçilik gerektiği şekilde fazlası ile ihtiyaçları doğrultusunda teşvik edilecektir. Merkez Bankasına müdahale ortadan kalkacak ve bağımsız hale gelecek, böylelikle siyasi saiklerle heba edilen 128 Milyar doların hesabı da sorulacak bu paralar milletimizin kasasında duracaktır. TÜİK enflasyon rakamlarını manipüle etmeden gerçek rakamları açıklayacak, Memur-İşçi Emekli milli gelirden hakkı olan payı fazlası ile alacaktır. Bürokraside huzur hakkı adı altında üç-beş maaş alan, danışmanlar tarihe karışacaktır. Kısaca, son 20 yılda yaşanan tüm mağduriyetler giderilecek ve 15 Temmuz'un perde arkası ve siyasi ayağı da ortaya çıkarılacaktır.

Her zaman söylüyorum; Milletimiz ümit var olsun. Kararsızlığa kapılmasın. İyi Parti olarak bunların hepsini yapmakta azimli ve kararlıyız. 

 
Kaynak: Editör:
Etiketler: Ak, Parti, beceriksizliklerini,, işi, gücü, bıraktı,, Millet, İttifakını, nasıl, dağıtabiliriz, derdine, düştü.,
Yorumlar
Haber Yazılımı