Bayram Tatilinde Yedikleriniz ve Yazın Etkileri Cildinize Yansımasın!
Haber
20 Temmuz 2021 - Salı 16:25 Bu haber 1106 kez okundu
 
Bayram Tatilinde Yedikleriniz ve Yazın Etkileri Cildinize Yansımasın!
SAĞLIK-YAŞAM Haberi
Bayram Tatilinde Yedikleriniz ve Yazın Etkileri Cildinize Yansımasın!

Yoğun bir yılın ardından bayram tatili pek çoğumuzun tam da ihtiyacı olan şey. Kimi bu uzun tatili sevdiklerini ziyaret ederek geçirecekken kimi soluğu deniz kıyısında almak üzere tatil programını yaptı bile. Sizin bayram tatilinde tercihiniz hangisi olursa olsun, cildinizi dış etkenlerden korumayı ihmal etmeyin. Deniz, kum, güneşin zararlı etkileri kadar yediğimiz besinlerin de cildin dengesini bozduğunu unutmamak gerek. İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, bayram tatilinin olumsuz etkilerini cildinizden uzak tutmak için akıllı teknolojiye sahip cihazlarıyla cildinizin temizliğini ve bakımını yapıyor! FOREO’yu bayram tatilinde de yanınızdan eksik etmeyin!

Bu yıl Kurban Bayramı uzun bir tatille birlikte geliyor. İş temposundan ve yoğun geçen bir yılın ardından nefes almamızı sağlayacak bu ara, pek çoğumuzu planlar yapmaya itmiş durumda. Havalar da ısınmışken şehrin gürültüsünden uzaklaşmak ve deniz, kum, güneş 3’lüsüyle buluşmamak işten bile değil. Ancak bayramı akraba ziyaretleriyle geçirenlerin sayısı da az değil. Siz hangi gruba ait olursanız olun, cildinizin bakımını sakın ihmal etmeyin! Çünkü cilt yalnızca sıcaktan ve güneş ışınlarından etkilenmiyor, aynı zamanda aldığımız besinlerden de etkilenebiliyor. Eğer tatili deniz kenarında sürmeyi tercih edenlerdenseniz mutlaka cildinizi güneşten koruyun. Bayram sofralarında keyif sürmeyi tercih edenlerdensiniz de yediğiniz şeylere dikkat! İsveçli güzellik teknoloji markası FOREO, geliştirdiği akıllı teknolojilerle güneşin zararlı ışınlarından etkilenen cilde bakım uygularken, bayramda yediklerinizin cildinize yansımasını da engelliyor. Hem dış etkenler hem de yediğiniz besinler cildinizin dengesini bozmasın, doğru temizlik ve bakımla cildiniz parlasın diye profesyonel bir bakım yapan FOREO ürünleri, bayram tatilinde mutlaka bavulunuzda ya da çantanızda yer almalı. 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi UFO 2, cildi nemlendirerek ihtiyacı olan profesyonel bakımı sunarken; LUNA 3, cildi saniyeler içerisinde yüzde 99,5 oranında kir, yağ, makyaj kalıntısı ve ölü hücrelerden arındırabiliyor.

Cildi besleyen profesyonel bakım!

Evde yüz bakımına yeni bir boyut kazandıran 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi UFO 2, ilk kullanımdan itibaren cilde ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. En son teknolojilerin bir kombinasyonu ile hazırlanan akıllı cihaz, T-Sonic™ teknolojisinden yararlanarak yüz ve boyun kaslarındaki gerginlik noktalarını uyararak gözeneklerin derinliklerine işliyor. UFO 2, avucun içerisine sığdırdığı spa terapisiyle cildin ihtiyacı olan bakımı sunuyor. 8 ışıktan oluşan tam spektrum LED ışıkları teknolojisiyle ise yaşlanma etkilerini azaltmaya ve göz altı morluklarını yok edilmesine yardımcı oluyor. Ayrıca farklı cilt problemlerini hedefleyen mikro fiber maskeleriyle de birkaç saniyede cildin parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. 

Yüz temizleme ve sıkılaştırma bir arada!

Saniyeler içerisinde yüzde 99,5 oranında cildi temizleyebilen LUNA 3, kir, yağ, makyaj kalıntısı ve ölü hücreleri ciltten arındırıyor. T-Sonic™ teknolojisiyle cilde titreşim yollayarak kan dolaşımını hızlandırarak toksinleri uzaklaştırabilen akıllı cihaz, yüz temizleme işlemini ve sıkılaştırıcı masajı bir arada sunuyor. Yumuşak silikon uçlarıyla hedef bölgelere gençleştirici masaj terapisi uygulayabilen LUNA 3, cilt gözeneklerine dakikada 8 bin titreşim gönderebiliyor. Yüzde 100 su geçirmez özelliğe sahip cihaz, 35 kat daha hijyenik bir yapıda kullanıcılarla buluşuyor. 

FOREO 2 dakikada süper etkili yüz bakım terapisi UFO 2 2899 TL, yüz temizleme ve sıkılaştırma cihazı  LUNA 3 ise 1999 TL’ye satışa sunuluyor.

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Bayram, Tatilinde, Yedikleriniz, ve, Yazın, Etkileri, Cildinize, Yansımasın!,
Yorumlar
Haber Yazılımı