Teksüt Bandırma BK ailesi yeni yıl yemeğinde buluştu
Haber
03 Ocak 2020 - Cuma 17:57 Bu haber 438 kez okundu
 
Teksüt Bandırma BK ailesi yeni yıl yemeğinde buluştu
GÜNDEM Haberi
Teksüt Bandırma BK ailesi yeni yıl yemeğinde buluştu

 


Süt ve basketbol konuşuldu
Teksüt Bandırma Basketbol Kulübü’nün yeni yıl yemeğinde Teksüt A.Ş. yöneticilerinin yanı sıra kulüp yöneticileri, personeli, tüm oyuncular ve aileleri bir araya geldi. Teksüt Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, göz dolduran mücadelesiyle Türkiye Kupasına katılmaya hak kazanan kulübe sponsor olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.

 

Kulübün her yıl geleneksel olarak düzenlediği yeni yıl yemeği, kalabalık bir katılımla Bandırma’da yapıldı. Organizasyona, Teksüt Bandırma BK ve Bandırma Kırmızı BK oyuncuları, kulübün teknik-idari kadroları, oyuncular, altyapı sporcuları, aileleri ve Teksüt A.Ş. yöneticileri katıldı.

Neşeli ve eğlenceli geçen etkinlikte, basketbolun yanı sıra süt sektörü de başlıca sohbet konularını oluşturdu. Teksüt Bandırma’nın Amerikalı oyuncusu Emanuel Terry’nin özgün dans performansı ise akşama damgasını vurdu.

 

Türkiye Kupası’na katılmaya hak kazandı

Teksüt Bandırma Basketbol Takımı’na 2019 itibarıyla isim sponsoru olarak destek veren Türkiye’nin en büyük süt ve süt ürünleri kuruluşlarından Teksüt, takımın performansından memnun.

 

Teksüt A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cevdet Arınık, yaptığı konuşmada, Teksüt Bandırma’nın Basketbol Ligi’nde Tofaş’ı yenmesiyle Türkiye kupasına katılmaya hak kazandığına dikkat çekti. Arınık, takımın yeni yılda yeni başarılara imza atacağını inandığını söyleyerek, Teksüt olarak kulübe marka sponsoru olmaktan mutluluk duyduklarını söyledi. Arınık, genç oyunculara seslenerek, “Başarının sırrı, uyum, mücadele ve çok çalışmaktan geçer” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Teksüt, Bandırma, BK, ailesi, yeni, yıl, yemeğinde, buluştu,
Yorumlar
Haber Yazılımı