Zeydan'ın meydanı para yutuyor!
Haber
04 Haziran 2021 - Cuma 15:48 Bu haber 2084 kez okundu
 
Zeydan'ın meydanı para yutuyor!
GÜNDEM Haberi
Zeydan'ın meydanı para yutuyor!

Adana’nın merkez Seyhan ilçesinde geçen dönemki Belediye Başkanı Zeydan Karalar tarafından yapımı başlatılan Kent Meydanı adeta para yutuyor. 

 ARIKAN VE ÖZTÜRK DE BÜYÜK PROJELER YAPTI 
AK Parti Seyhan Belediyesi Meclis Üyesi Yalçın Limoncu, Seyhan Belediyesi tarihinde yapılmış büyük projeler olduğunu, birçoğunun tek seferde yapıldığını söyledi. Limoncu, DSP’li Yıldıray Arıkan’ın hizmet binasını, kendi partilisi Azim Öztürk’ün Yaşar Kemal Kültür Merkezi ile Hayal Park Projesi’ni hayata geçirdiğini anımsattı. 

300 MİLYON LİRAYI BULUR
Şimdiki Büyükşehir Belediye Başkanı döneminde başlatılan Kent Meydanı çalışmalarını artık eleştiremediklerini kaydeden  Limoncu, “Şu ana kadar Kent Meydanı için 200 milyon liraya yakın nakit harcandı. Proje bitimine kadar bu para 300 milyon lirayı bulur, belki de geçer” dedi.  

BAŞKAN AKAY, BİLGİ VERMELİ 
Limoncu, Kent Meydanı konusunda geri dönüşün olmadığını kaydederek, en sağlıklı, en doğru şekilde tamamlanarak vatandaşın hizmetine sunulmasını istedi.  Limoncu, “Kent Meydanı’nın Büyükşehir’e devri konusunda ne olacak? Başkan Akay, meclise bilgi vermeli, fikirlerimizi almalıdır” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Zeydan'ın, meydanı, para, yutuyor!, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı